Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Menajera interna in Bucuresti

Publicat pe 28 mai 2019   |   Valabil până la 27 iunie 2019

Posturi disponibile
1
Aplicanți
0
Domenii
Personal casnic
Orașe
București
Tip contract
Full time (8h) nedeterminat
Ani experiență
2 ani
Nivel studii
Școala generală,Școala profesională
Nivel experiență
Nivel 1
Permis de conducere
B
Ofertă salarială
2000 - 3000RON
Specializări
Alte Specializări

Responsabilități

Angajam menajera interna pentru familie deosebita din Bucuresti.

Activitati de menaj complet in vila.

Program de lucru: intern, 4 - 5 zile libere/ luna
Salariul lunar net: 2800 – 3000 lei, contract de munca perioada nedeterminata.
Cazare si hrana asigurate de angajator.

Candidatul ideal pentru noi este o persoana cu experienta anterioara si care poate prezenta referinte, posesor permis de conducere cat. B, persoana serioasa, cu initiativa, organizata, interesata de o colaborare pe termen lung.

Suna si programeaza un interviu cu noi la 0735.179.929; 0371.183.146 de Luni pana Vineri intre orele 10:00 si 17:00 sau aplica http://www.profiles.ro/joburi.php?page=&np=&id_job=298 si te vom contacta noi.

Iti punem la dispozitie experienta noastra de 15 ani pe piata muncii din Romania.
Pentru mai multe informatii si oferte de locuri de munca urmariti pagina noastra de Facebook: www.facebook.com/profilesrecruitment si site-ul nostru www.profiles.ro

#menajera #curatenie #programintern #menajerainterna
#ProfilesRecruitment

Cerințe

Condiții de muncă

Activitatea se va desfasura intr-un mediu placut, conditii de lucru deosebite.

Beneficii

Cazarea, hrana si transportul sunt asigurate de angajator.

Descriere companie

Suntem o firma de recrutare, selecție și plasare de personal din București, România, înființată in anul 2004 din dorința de a oferi clienților servicii de calitate printr-un sistem eficient de selecție, verificare, testare și monitorizare a personalului recrutat.

Va punem la dispozitie experrienta noastra de 15 ani pe piata muncii din Romania.