Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Menajera, Jollie-Ville - Baneasa

Publicat pe 23 noiembrie 2020   |   Valabil până la 23 decembrie 2020

Posturi disponibile
1
Aplicanți
0
Domenii
Personal casnic
Orașe
București
Tip contract
Full time (8h) nedeterminat
Ani experiență
2 ani
Nivel studii
Școala profesională,Liceu,Colegiu tehnic/Școala tehnică
Nivel experiență
Nivel 1
Permis de conducere
Ofertă salarială
2000 - 3000RON
Specializări
Alte Specializări

Responsabilități

Recrutam menajera cu experienta pentru familie deosebita.
Atributii: activitati de menaj complet in apartament rezidential

Completati fisa de interviu, accesarea link-ului recomandat: https://forms.gle/GoVtGJN9XLdCXbr3A sau
Suna si programeaza interviul telefonic 0722.331.960; 0735.179.929 de Luni pana Vineri intre orele 11:00-16:00

Cerințe

Cerinte post: experienta anterioara si prezentarea referintelor, persoana activa, responsabila, ordonata si organizata, interesata de o colaborare pe termen lung.

Condiții de muncă

Locatie: Jollie Ville, complex rezidential
Program de lucru: 8 ore /zi de Luni pana Vineri

Beneficii

Salariul lunar net: 2500 - 2800 lei/luna
Contract de munca perioada nedeterminata.

Descriere companie

Suntem o firma de recrutare, selecție și plasare de personal din București, România, înființată in anul 2004 din dorința de a oferi clienților servicii de calitate printr-un sistem eficient de selecție, verificare, testare și monitorizare a personalului recrutat.

Va punem la dispozitie experienta noastra de 16 ani pe piata muncii din Romania.