Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

MENAJERA part-time, Lacul Tei

Publicat pe 21 mai 2019   |   Valabil până la 20 iunie 2019

Posturi disponibile
1
Aplicanți
0
Domenii
Personal casnic
Orașe
Tip contract
Part time
Ani experiență
2 ani
Nivel studii
Școala generală
Nivel experiență
Nivel 1
Permis de conducere
Ofertă salarială
1000 - 2000RON
Specializări
Personal administrativ

Responsabilități

Angajam menajera cu experienta pentru familie deosebita.
Locatie: vila in zona Lacul Tei, Parcul Circului
Program de lucru: part-time, 1-2 zile /saptamana
Oferta salariala: 150 – 160 lei/zi
Atributii: activitati de menaj complet

Programari interviu telefonic: 0735.179.929; 021.223.23.59 de Luni pana Vineri intre orele 10:00 – 17:00 sau aplica direct pe site: http://www.profiles.ro/inregistrare-cv.php
Firma de recrutare, selectie si plasare de personal din Bucuresti, angajam pentru familii deosebite.
Iti punem la dispozitie experienta noastra de 15 ani pe piata muncii din Romania.
www.profiles.ro; www.bone-menajere.ro
www.facebook.com/profilesrecruitment

Cerințe

experienta anterioara si prezentarea recomandarilor, persoana organizata, serioasa, interesata de o colaborare pe termen lung.

Condiții de muncă

Activitatea se va desfasura in locatia angajatorului, conditii deosebite de lucru.

Beneficii

Mediu placut de lucru, decontare transport

Descriere companie

Suntem o firma de recrutare, selecție și plasare de personal din București, România, înființată in anul 2004 din dorința de a oferi clienților servicii de calitate printr-un sistem eficient de selecție, verificare, testare și monitorizare a personalului recrutat.

Va punem la dispozitie experrienta noastra de 15 ani pe piata muncii din Romania.