Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Bona interna in Bucuresti, 3500 Lei

Publicat pe 22 mai 2019   |   Valabil până la 21 iunie 2019

Posturi disponibile
2
Aplicanți
0
Domenii
Personal casnic
Orașe
București
Tip contract
Full time (8h) nedeterminat
Ani experiență
2 ani
Nivel studii
Liceu
Nivel experiență
Nivel 1
Permis de conducere
B
Ofertă salarială
3000 - 4000RON
Specializări
Alte Specializări

Responsabilități

Angajam bona pentru familie deosebita din Bucuresti.
Salariul lunar net: 3500 Lei.
Program de lucru intern. Cazare, hrana si transport asigurate de angajator.
Zilele libere se acorda in functie de solicitarea bonei.

Cerințe

experienta anterioara (reprezinta avantaj), persoana responsabila, proactiva, interesata de o colaborare pe termen lung.

Condiții de muncă

Cazare, hrana si transport sunt asigurate de angajator.
Activitatea se va desfasura in conditii deosebite.

Beneficii

Bonusuri oferite in functie de performanta angajatului.

Descriere companie

Suntem o firma de recrutare, selecție și plasare de personal din București, România, înființată in anul 2004 din dorința de a oferi clienților servicii de calitate printr-un sistem eficient de selecție, verificare, testare și monitorizare a personalului recrutat.

Va punem la dispozitie experrienta noastra de 15 ani pe piata muncii din Romania.