Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013

Bona, zona Promenada Mall

Publicat pe 21 mai 2019   |   Valabil până la 20 iunie 2019

Posturi disponibile
1
Aplicanți
0
Domenii
Personal casnic
Orașe
București
Tip contract
Full time (8h) nedeterminat
Ani experiență
2 ani
Nivel studii
Liceu
Nivel experiență
Nivel 2
Permis de conducere
Ofertă salarială
2000 - 3000RON
Specializări
Educație altele

Responsabilități

Recrutam bona pentru familie deosebita.

Varsta copil: 1 an, baietel.
Locatie: Promenada Mall - Barbu Vacarescu.
Program de lucru: 9 - 10 ore/ zi, de Luni pana Vineri.
Oferta salariala: 2800 - 3000 lei.

#babysitter #bona #jobfulltime #bonafulltime
#recrutare #BarbuVacarescu #sector2 #ProfilesRecruitment

Pentru informatii suplimentare despre acest post, ne poti contacta la numerele de telefon 0735.179.929; 0371.183.146 de Luni pana Vineri in intervalul 10:00 si 17:00 sau inscrie-te direct pe site-ul nostru: http://www.profiles.ro/inregistrare-cv.php si noi te vom contacta pentru mai multe detalii.

Pentru mai multe informatii si oferte de locuri de munca, urmareste si pagina noastra de Facebook: www.facebook.com/profilesrecruitment
Ne recomanda experienta de 15 ani pe piata muncii din Romania.

Cerințe

Candidatul ideal pentru noi este o persoana cu experienta pe un post similar, organizata, vesela, responsabila, interesata de o colaborare pe termen lung.

Condiții de muncă

Activitatea se va desfasura la locatia familiei angajatoare.

Beneficii

Mediu placut de lucru, ore suplimentare platite extra

Descriere companie

Suntem o firma de recrutare, selecție și plasare de personal din București, România, înființată in anul 2004 din dorința de a oferi clienților servicii de calitate printr-un sistem eficient de selecție, verificare, testare și monitorizare a personalului recrutat.

Va punem la dispozitie experrienta noastra de 15 ani pe piata muncii din Romania.